Engelsk skola 1800-tal

Engelsk skola 1800-tal
Engelsk skola 1800-tal
Engelsk skola 1800-tal
Engelsk skola 1800-tal
Engelsk skola 1800-tal
Engelsk skola 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Flicka matandes fåglar, olja på duk, 90 x 69 cm

Duklagning, retuscher

314172

2015-06-03