Väggplåtar tenn och smide Godspiltgården

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPLÅTAR, 2 par, 1900-tal, för 1 resp 2 ljus vardera, tenn resp smide, höjd ca 32 resp 31 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Ytskador

314181

2015-06-02