Överkast i mormorsrutor Godspiltgården

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖVERKAST, 2 st, 1900-tal, virkade i sk mormorsrutor, ca 145x215 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

314184

2015-06-02