Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEN EKENDAHL (1897-1968): Kvinnoporträtt, signerad Sten Ekendahl, olja på duk, 52x38,5 cm.
Fri kopia efter Anders Zorns "Röd sand".
314193
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här