Sten Ekendahl oljemålning

Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEN EKENDAHL (1897-1968): Kvinnoporträtt, signerad Sten Ekendahl, olja på duk, 52x38,5 cm.
Fri kopia efter Anders Zorns "Röd sand".

314193

2015-06-03