Konstantin Szewczenko oilpainting

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONSTANTIN SZEWCZENKO (Polen1915-1991),
Morgonbön med chassidisk rabbi, signerad, olja på duk, 41x51 cm
morningpray with hasidic rabbi, signed, oil on canvas, 41x51 cm
Föremålet ingår i tema Judaica

314196

2015-06-01