Raimund Volanek oilpainting
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RAIMUND VOLANEK (1857-1924): Talmuddiskussion med chassidiska rabbis, signerad R Volanek, olja på duk, 73 x 100 cm
Talmuddiscussion with hasidic rabbis, signed R Volanek, oil on canvas, 73 x 100 cm
Föremålet ingår i tema Judaica
314218
2015-06-01