Marcel Pire

Marcel Pire
Marcel Pire
Marcel Pire
Marcel Pire
Marcel Pire
Marcel Pire

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARCEL PIRE (1913-1981): Triumfbågen, signerad Marcel Pire, olja på duk, ca 48x63 cm

314239

2015-06-03