Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ANNA PALM (1859-1924), utsikt mot Stockholms slott med ångbåtar i förgrunden, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell med täckvitt på papper, 8 x 18,5 cm
Något gulnad
314241
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här