Anna Palm akvarell

Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANNA PALM (1859-1924), utsikt mot Stockholms slott med ångbåtar i förgrunden, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell med täckvitt på papper, 8 x 18,5 cm

Något gulnad

314241

2015-06-02