Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET,byrå,1960-tal, vitlackerad, fyralådor, draghandtag i mässing, höjd 61, 42x100 cm
slitage
314243
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här