Byrå Nordiska Kompaniet

Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET,byrå,1960-tal, vitlackerad, fyralådor, draghandtag i mässing, höjd 61, 42x100 cm

slitage

314243

2015-06-03