Mekaniska leksaker

Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker
Mekaniska leksaker

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MEKANISKA LEKSAKER, 3 st., musicerande, 1950-60-tal, bestående av: 2 urverksdrivna apor samt batteridriven björn, höjd 20-27 cm

Funktioner ej provade, smärre slitage

314248

2015-06-08