Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, med 3 lådor, rokoko, 1700-tal, fanérat i valnöt och med intarsia, beslag i brons, lådor och skåp med invädig inredning, 2-delat, höjd ca 215, 149x59 cm, nycklar finns

Skador, lösa delar, lås och delar saknas

314251

2015-06-03