Skåp rokoko
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, med 3 lådor, rokoko, 1700-tal, fanérat i valnöt och med intarsia, beslag i brons, lådor och skåp med invädig inredning, 2-delat, höjd ca 215, 149x59 cm, nycklar finns
Skador, lösa delar, lås och delar saknas
314251
2015-06-03