Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UPPLÄGGNINGSFAT, 4 st, KPM, Berlin, porslin, med profilerat brätte, längd 45-62 cm
ett nagg på ett brätte, nagg på fotringar, ytslitage
314254
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här