Uppläggningsfat

Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, 4 st, KPM, Berlin, porslin, med profilerat brätte, längd 45-62 cm

ett nagg på ett brätte, nagg på fotringar, ytslitage

314254

2015-06-03