F. Berggren, oljemålning

F. Berggren, oljemålning
F. Berggren, oljemålning
F. Berggren, oljemålning
F. Berggren, oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Wassijaure", signerad och daterad á tergo F Berggren 1920, olja på duk, 84x91

314274

2015-06-03