Günther Tuzina teckning

Günther Tuzina teckning
Günther Tuzina teckning
Günther Tuzina teckning
Günther Tuzina teckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÜNTHER TUZINA (Tyskland, född 1951): Lohse Porza II, signerad och daterad verso Günter Tuzina 84, blyerts, 19 x13,5 cm

314278

2015-06-03