Annika Mas Olle Wallenberg

Annika Mas Olle Wallenberg
Annika Mas Olle Wallenberg
Annika Mas Olle Wallenberg
Annika Mas Olle Wallenberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNIKA MAS OLLE WALLENBERG (född 1938): Kompositon med trådrullar i keramik, signerad och daterad -89, blandteknik, monterat i plexigalslåda, 60,5x90,5, djup 13 cm

314291

2015-06-03