Karmstolar i Windsortyp

Karmstolar i Windsortyp
Karmstolar i Windsortyp
Karmstolar i Windsortyp
Karmstolar i Windsortyp
Karmstolar i Windsortyp
Karmstolar i Windsortyp
Karmstolar i Windsortyp
Karmstolar i Windsortyp
Karmstolar i Windsortyp
Karmstolar i Windsortyp

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOLAR, 8 st., Windsortyp, 1900-tal, England, bonade, skyltmärkta Made in England, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

314339

2015-06-03