Omega Geneve armbandsur

Omega Geneve armbandsur
Omega Geneve armbandsur
Omega Geneve armbandsur
Omega Geneve armbandsur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OMEGA, stål, herrarmbandsur, Geneve, automatiskt urverk, plexiglas, datum, diameter 34 mm

Slitage och skador

314359

2015-06-03