Soffa Dux

Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, DUX, skinnklädsel, tresits, sitthöjd 40 cm, längd 255 cm

Ställvis blekta och krackelerade sittdynor

314361

2015-06-03