Korgar 1900-tal Godspiltgården

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KORGAR, 2 st, 1900-tal, längd ca 80 resp 100 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Skador

314363

2015-06-02