Spegelbyrå nyrokoko
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SPEGELBYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, delvis i rotfanér, intarsia, beslag i mässing, översta lådan med inredning, spegeln med 2 lönnfack på sidorna, höjd 212, 93x54 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Bakstycket löst, fanérskador
314376
Päivämäärä:
2015-06-03