Spegelbyrå nyrokoko

Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SPEGELBYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, delvis i rotfanér, intarsia, beslag i mässing, översta lådan med inredning, spegeln med 2 lönnfack på sidorna, höjd 212, 93x54 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Bakstycket löst, fanérskador

314376

Päivämäärä:

2015-06-03