Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
AUGUSTE HERBIN (1882-1960): Midi, färgserigrafi, 1959, signerad och numrerad Herbin 35/150, 49 x 35 cm
UTSTÄLLD: Galerie Aronowitsch, Stockholm, januari-februari 2003
314380
2015-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här