Auguste Herbin färgserigrafi internationell
Klubbat för:
7 600 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
AUGUSTE HERBIN (1882-1960): Midi, färgserigrafi, 1959, signerad och numrerad Herbin 35/150, 49 x 35 cm
UTSTÄLLD: Galerie Aronowitsch, Stockholm, januari-februari 2003
Kuntoraportti
314380
Päivämäärä:
2015-06-04