Auguste Herbin färgserigrafi internationell

Klubbat för:

7 600 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

AUGUSTE HERBIN (1882-1960): Midi, färgserigrafi, 1959, signerad och numrerad Herbin 35/150, 49 x 35 cm
UTSTÄLLD: Galerie Aronowitsch, Stockholm, januari-februari 2003

Kuntoraportti

314380

Päivämäärä:

2015-06-04