Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORD, 1800-talets andra hälft, furu, på pelarfot, konturerad bordsskiva, höjd ca 76, 60x37 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna
Lagningar, slitage
314392
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här