Pelarbord 1800-talets andra hälft Godspiltgården

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, 1800-talets andra hälft, furu, på pelarfot, konturerad bordsskiva, höjd ca 76, 60x37 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Lagningar, slitage

314392

2015-06-02