Vas design Monica Backström

Vas design Monica Backström
Vas design Monica Backström
Vas design Monica Backström
Vas design Monica Backström
Vas design Monica Backström
Vas design Monica Backström
Vas design Monica Backström
Vas design Monica Backström

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONICA BACKSTRÖM, urna, ur serien "Atlantis", 1980-tal, Kosta Boda, i glas med dekor av grön och guld, signerad Kosta Boda M. Backström Unique, höjd ca 29 cm

314394

2015-06-03