Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGHYLLA, gustaviansk stil, gallerkant i mässing med dekor av tulpaner, 1900-talets första hälft, mahogny, längd ca 58 cm
Slitage
314409
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här