Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VÄGGHYLLA, gustaviansk stil, gallerkant i mässing med dekor av tulpaner, 1900-talets första hälft, mahogny, längd ca 58 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
314409
2015-06-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner