Vägghylla

Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

VÄGGHYLLA, gustaviansk stil, gallerkant i mässing med dekor av tulpaner, 1900-talets första hälft, mahogny, längd ca 58 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

314409

2015-06-03