Gjutjärnsgryta kopparkastruller mm Godspiltgården

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRYTA, 1900-tal, gjutjärn, KASTRULLER, 4 st, SKOPOR, 2 st, BRANDSPRUTA, 1800/1900-tal, koppar
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Skador

314412

2015-06-02