Cristos Gianakos blandteknik

Cristos Gianakos blandteknik
Cristos Gianakos blandteknik
Cristos Gianakos blandteknik
Cristos Gianakos blandteknik

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CRISTOS GIANAKOS (USA, född 1934) Untitled - 1. signerad och daterad cg 7.13.83, blandteknik, 45 x 30 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

314418

2015-06-03