Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMÖRKÄRNARE, SPADAR, KONT, LAGGADE KÄRL, BESSMAN, mm, 18/1900-tal
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna
Diverse skador
314424
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här