Kinesiska väskor

Kinesiska väskor
Kinesiska väskor
Kinesiska väskor
Kinesiska väskor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄSKOR, 2 st, 1900-talets första hälft, Kina, broderad dekor av fiskar och drakar samt fåglar, varav en 23x8 cm

Bruksslitage

314434

2015-06-03