Bordpendyl i brons

Bordpendyl i brons
Bordpendyl i brons
Bordpendyl i brons
Bordpendyl i brons
Bordpendyl i brons
Bordpendyl i brons
Bordpendyl i brons
Bordpendyl i brons

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, dekor med grekisk soldat, förgylld och mörkpatinerad brons, höjd 35 cm

Nyckel och pendel finns, urtavla med slitage

314436

2015-06-03