Åke Ericson c-print
Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
ÅKE ERICSON (född 1962): "Learning in North Korea"- Pyongyang, signerad, daterad och numrerad på baksidan Åke Ericson 2006, 5 ex, c-print, ca 33x49 cm, rammått 59x70, total upplaga 1/5 +1AP
VANDRINGSUTSTÄLLNING: Bildens Hus i Sundsvall, Galleri Kontrast i Stockholm, Arbetets Museum i Norrköping
314443
2015-06-09