Fönster 2 st 1900-tal

Fönster 2 st 1900-tal
Fönster 2 st 1900-tal
Fönster 2 st 1900-tal
Fönster 2 st 1900-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

FÖNSTER, 2 st, 1900-tal, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, ca 133x53 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Slitage, skador

314446

2015-06-16