Klubbat för:
4 800 SEK
4 000 SEK
FÖNSTER, 2 st, 1900-tal, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, ca 133x53 cm (fönsterbågarnas yttermått)
Slitage, skador
314446
2015-06-16