Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
KLISMOSSTOL, 1800-talets första hälft, Danmark, mahogny, skinnklädd sits, sitthöjd ca 43 cm
Zustandsbeschreibung
Senare klädsel, mindre lagningar
314460
2015-06-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner