Klismostol

Klismostol
Klismostol
Klismostol
Klismostol
Klismostol
Klismostol
Klismostol
Klismostol
Klismostol
Klismostol
Klismostol
Klismostol
Klismostol
Klismostol

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

KLISMOSSTOL, 1800-talets första hälft, Danmark, mahogny, skinnklädd sits, sitthöjd ca 43 cm

Zustandsbeschreibung

Senare klädsel, mindre lagningar

314460

2015-06-04