Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
GEORGE WEBSTER (England, 1797-1864): The Retrench, Capten Wilson, off Dover, signerad Webster, olja på duk, 56 x 81 cm
Dubblerad, sprickor, äldre retaureringar, färgbortfall
314462
2015-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här