Georges Webster The Retrench Capten Wilson

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

GEORGE WEBSTER (England, 1797-1864): The Retrench, Capten Wilson, off Dover, signerad Webster, olja på duk, 56 x 81 cm

Dubblerad, sprickor, äldre retaureringar, färgbortfall

314462

2015-06-04