Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Skiss - glasmålning, signerad och daterad E Forseth, blandteknik på smörpapper uppfodrad på kartong, 78x44 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador

314465

2015-06-04