Glasvas design Ulrica Hydman Vallien

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN, vas, "Kabale", 1900-talets andra hälft, Kosta Boda, invändigt i rött, med motiv av figurscener, signerad Ulrika H. V, Kosta Boda Unik 310880167, höjd 22 cm

Nagg, smärre repor

314470

2015-06-03