Glasvas design Ulrica Hydman Vallien
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN, vas, "Kabale", 1900-talets andra hälft, Kosta Boda, invändigt i rött, med motiv av figurscener, signerad Ulrika H. V, Kosta Boda Unik 310880167, höjd 22 cm
Nagg, smärre repor
314470
2015-06-03