Skålar design Monica Backström

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONICA BACKSTRÖM, skulpturer, 2 st., Kosta Boda, 3 delar vardera, i glas, signerade Atelje Kosta Boda M. Backström, numrerade 206851637 resp 206851639, höjd ca 22 cm

314476

2015-06-03