Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MONICA BACKSTRÖM, skulpturer, 2 st., Kosta Boda, 3 delar vardera, i glas, signerade Atelje Kosta Boda M. Backström, numrerade 206851637 resp 206851639, höjd ca 22 cm
314476
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här