Einar Forseth Västerås Domkyrka
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EINAR FORSETH (1892-1982): Västerås Domkyrka - Förlaga/tävlingsskiss till kyrkofönster, signerad och daterad Einar Forseth1954, blandteknik på smörpapper uppfodrad på papper, 31x13 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Smärre skador
314499
2015-06-04