Vinkoppar med fat 1700-tal

Vinkoppar med fat 1700-tal
Vinkoppar med fat 1700-tal
Vinkoppar med fat 1700-tal
Vinkoppar med fat 1700-tal
Vinkoppar med fat 1700-tal
Vinkoppar med fat 1700-tal
Vinkoppar med fat 1700-tal
Vinkoppar med fat 1700-tal
Vinkoppar med fat 1700-tal
Vinkoppar med fat 1700-tal
Vinkoppar med fat 1700-tal
Vinkoppar med fat 1700-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINKOPPAR med FAT, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger av tuppar och pioner samt bård med diapermönster, höjd ca 4, diameter 11,5 cm

Enstaka nagg

314525

2015-06-04