Bordsvimplar med bordsstativ

Bordsvimplar med bordsstativ
Bordsvimplar med bordsstativ
Bordsvimplar med bordsstativ
Bordsvimplar med bordsstativ

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSVIMPLAR, 1900-tal, 6 st vimplar med bordsflaggstänger

Slitage

314540

2015-06-04