Flygfarkoster
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEKSAKSFLYGPLAN, 5 st, HELIKOPTER, 1950-60-tal, betsående av bl.a 2 st från Arnold, Lufthansa samt Trans World Airlines, friktionsdrivna, samtliga i litograferad och lackerad plåt, längd 25-47 cm, Konmtrolltorn från Siku medföljer
Enstaka proppelrar med skador, skador
314544
2015-06-08