Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Venus, signerad och dataerad E Forseth 1941, olja på papper, 49x35 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar, gulnader

314554

2015-06-04