Skulptur design Eva Englund

Skulptur design Eva Englund
Skulptur design Eva Englund
Skulptur design Eva Englund
Skulptur design Eva Englund
Skulptur design Eva Englund
Skulptur design Eva Englund
Skulptur design Eva Englund
Skulptur design Eva Englund

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EVA ENGLUND, prisma, "Totem", 1900-talets andra hälft, glas, Orrefors, signerad Eva Englund 922431 37-40, Orrefors Gallery -90, höjd ca 23 cm

Nagg

314575

2015-06-03