K. G. Nilsson litografier

K. G. Nilsson litografier
K. G. Nilsson litografier
K. G. Nilsson litografier
K. G. Nilsson litografier
K. G. Nilsson litografier
K. G. Nilsson litografier

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL GUSTAF NILSSON (född 1942): (6), Kompositioner, signerade och daterade K. G. Nilsson 1990, 22/100, färlitografier, ca 20x20 cm

314591

2015-06-04