Leonard Wiedh

Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustbild, signerad L. Wiedh, olja på duk, 50x75 cm

314592

2015-06-04