Glasobjekt design Gun Lindblad
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUN LINDBLAD (1954), skulptur i 2 delar, 1900-talets andra hälft, Kosta Boda, klarglas med detalj i blå färg, signerade Kosta Boda G. Lindblad 123869010 resp 123869010, höjd ca 13 resp 15 cm
314595
2015-06-03