Glasobjekt design Gun Lindblad

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUN LINDBLAD (1954), skulptur i 2 delar, 1900-talets andra hälft, Kosta Boda, klarglas med detalj i blå färg, signerade Kosta Boda G. Lindblad 123869010 resp 123869010, höjd ca 13 resp 15 cm

314595

2015-06-03