Theo Tobiasse litografi
2015-06-04
314611
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): "L´ome", signerad Theo Tobiasse, 16/75, färgcarborundum, ca 96x70 cm