Theo Tobiasse litografi

Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): "L´ome", signerad Theo Tobiasse, 16/75, färgcarborundum, ca 96x70 cm

314611

2015-06-04