Pedro Pinto-Coelho oljemålning
2015-06-04
314628
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PEDRO PINTO-COELHO (Portugal, 1965): Surrealistisk badscen, signerad och daterad Pedro Pinto-Coelho 99, olja på duk, ca 90x90 cm, oramad
Oramad